Duhani materiale ambalazhi

Ne kemi një gamë të plotë të përvojës në eksportin e lëndëve të para për cigare, duke përfshirë fletë metalike letër alumini, tërheqje acetate, film Bopp, plug letër ambalazhi për shufra filtri, letër cigaresh ambalazhi, bordi Inner kornizë për paketim të cigareve, kasetë lotsjellës, dhe Tipping letër.

Pirja e kashtë

Problemi me plastike: 1.6 straws për person në dayAmericans përdorin të mjaftueshme për të përfunduar rreth tokës 2,5 herë ndonjëherë ditë. Shumica e tyre janë plastike straws.Ecosystem PollutionBecause ata janë aq të lehtë, straws goditje në mënyra të ujit, ku kreu jashtë në det dhe dëmtojnë straws wildlife.Not Riciklueshme Non-biodegradablePlastic nuk mund të riciklohen. Ata nuk tretem dhe ato ndotin tokën tonë dhe oceans.It ynë është koha të eko! Ne specializuar në diposables biodegradable, duke përfshirë tablewares Sugarcane bagasse, wheet kashte enë të ushqimit të tilla si filxhan, moluskut, tas, tabaka, pjatë dhe kështu me radhë dhe sende të tjera të disponueshme të përdorura në restorante, pikniqe dhe partitë.

Printing

PLA është një lloj i paketimit materiale nga bimore. siguria e tij e ushqimit është më e lartë se kontakti tradicionale plastike. plastika konvencionale duke përdorur efekt arrihet kur performanca e produkteve, 100% biodegradable dhe braktisur. Nëse kjo është përdorur për të derdhur nxjerrje filmit në lulëzim, rrëshirë acid Polylactic mund të jetë e përkryer. Kjo nuk është vetëm një ndryshim material, gjithashtu japin përdoruesve një përvojë më të mirë të produktit, jo vetëm në procesin e përpunimit për emetime të ulëta. Pas braktisur në të njëjtën kohë, edhe i kushtoj vëmendje për të mbrojtur mjedisin.

THERMALROLL

Thermal roll for bank, shop, restuarant POS receipt use. thickness 45gsm, 48gsm, 60gsm, 70gsm , width 57mm, 80mm available, length and diameter will as per customer's option.

Company Historia

  • about_img

Fancyco was found in 2004. Our company became a golden supplier in Alibaba.com and Made-in-China.com over 20 years, we are specialized in tobacco packing and printing materials.It was a significant turning point in 2005 which we have our own factory. In 2015 Fancyco successfully entered Nigeria and Uganda market and set up No.1 brand of the sticker paper and hygiene products in these countries. now we are developing new green energy storage battery and matterials component.

Lajme& Events

Thermal Paper: The Preferred Choice in Printing POS Rolls for Supermarkets and Banks
High Quality PE Seperator For Lead Acid Battery
High Permeability Tipping Paper For Cigarette Filter Packing
Premium Quality Hot Sell Baby Training Pant
Easy Use Comfortable Adult Training Pant

WhatsApp Online Chat !