Biodegradable Materials and Products Supplier - Fancyco

letër kashtë ambalazhi

Përshkrim i shkurtër:

dru i butë importuar, prodhimi pulpë drurë Gradualisht zëvendësojë paketim plastike dhe gjerësisht e përdorur për pije, produktet e qumështit, shkopinj paketim, kruese dhëmbësh paketim No alumini, arsenik dhe substancave të tjera të dëmshme me avantazhe të pastra, jo-toksike, pa shije, të lehtë për të degraduar dhe të tjera me të pastër, jo-toksike, pa shije, të lehtë për të degraduar dhe avantazhe të tjera letra jonë është bërë me cilësi 100% brumë druri virgjër dhe ka prerë të mirë në skajet lloj letër të veçantë për mbështjellës straws pijshëm dhe toothp ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  dru i butë importuar, pulpë drurë prodhimit

  Gradualisht zëvendësojë paketim plastike dhe përdoret gjerësisht për pije, produktet e qumështit, shkopinj paketim, paketim kruese dhëmbësh

  Jo alumini, arsenik dhe substancave të tjera të dëmshme me avantazhe të pastra, jo-toksike, pa shije, të lehtë për të degraduar dhe të tjera me avantazhe të pastra, jo-toksike, pa shije, të lehtë për të degraduar dhe të tjera

  Gazeta jonë është bërë me cilësi 100% brumë druri virgjër dhe ka prerë mirë në skajet

  Lloj letër të veçantë për mbështjellës straws pijshëm dhe toothpicks

  Gjithashtu, produkti ynë ka certifikimit SGS dhe i plotëson standardet FDA 

  substance normale është 24-44gsm, gjerësia është 26-50mm, por ne mund ta rregulloje atë sipas kërkesës tuaj

  Metoda e jonë paketim është në kuti kartoni / paletë

  Informacione të produktit të detajuar janë si më poshtë

  Sheet dhënat teknike të kashte plastike letre tub ambalazhi

  SPECIFIKIME TEKNIKE

  UNIT

  VLERA TIPIK

  STANDARD

  SUBSTANCA

  g / m 2

  25,0-40,0 ± 1.3

    GB / T451.2

  porosity

  Coresta

  0.0

  _____

  forca elastik

  kN / m

  ≥1.00

    GB / T12914

  Zgjatimi (MD)

  %

  ≥1.0

    GB / T12914

  ASH (BAZË ON CaO)

  %

  6.0 ~ 15.0

    GB / T12655

  bardhësi

  %

  ≥80

    GB / T7974

  MOISTUREAT DELIVERY

  %

  4.5 ± 1.5

    GB / T462

  I POSHTËR

    0.3 ~ 1.5mm 2

  POINT / m 2

  ≤40

    GB / T1541

   1.0 ~ 1.5mm 2

  ≤2

   > 1.5mm 2

  ≤0


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !