Rreth nesh

Historia ※

Fancyco u gjet në vitin 2004. Kompania jonë u bë një furnizues të artë në Alibaba mbi 14 vjet. Kjo ishte një pikë kthese në vitin 2005 të cilat ne kemi fabrika tona. Në vitin 2015 Fancyco sukses hyrë Nigeria dhe Uganda e tregut dhe të ngritur markë Nr.1 ​​e letrës dhe produkteve higjienike afishe në këto vende. Tani ne jemi të specializuar në paketim dhe shtypjen e materialeve. Në të ardhmen ne do të vënë interesin e konsumatorit dhe nevojave të tregut në vendin e parë, viçit për të kënaqur kërkesat e konsumatorëve dhe pritje, dhe të ofrojë shërbimin më të afërt për ju.

※ Factory

Laboratori ynë ka një staf profesional inspektimit, garanci për të ofruar klientëve produkte të kualifikuar në bazë të pajisjeve të përparuara të testimit. I gjithë personeli kaluar testin e kualifikimit inspektimit kombëtar ose provim industrisë kualifikimit. Kompania investojë miliona shuma për të blerë pajisje të përparuara QC, duke përfshirë tret Flow Speed ​​Treguesi, Treguesi Ink Fërkimi, American Aglient gazit chromatogram Instrumenti, lagështi Meter, amerikan X-Rite Spectrophotometer dhe kështu me radhë. Këto pajisje të përparuara dhe standarde të larta të sistemit QC kompani të garantuar një siguri mënyrë të vazhdon produktet e inovacionit dhe zhvillimit.

※Produkt

Produktet kryesore të kompanisë mund të ndahen në dy kategori: njëra është paketim dhe shtypjen e materialeve (përfshijnë: paketë pa mikrobe, paketë cigare, reklamat dhe materiale shtypje digjitale, etj); një tjetër është higjiena dhe produkt sanitare (pëlhurë me lajle, pantallona të trajnimit, makina rroje, nën jastëk, pecetë, etj)

※ Certificate

Ne këmbëngulin se produkti me cilësi është konkurrenca jonë kryesore, të ndjekin parimin e optimizuar shërbimin e konsumatorëve dhe inovacionit continuously.to jetë një ndërmarrje të klasit të parë në mbarë botën.

Nga viti 2016, ne kemi 5 marka tregtare, 77 patentat risi, 4 Provinciale Teknologjia R. & D. Qendra, kaloi certifikata ndërkombëtare ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, IS022000, SGS, ETJ

※ Pajisje

Flexo Print Sistemit, Rotogravure Print Sistemit, Heidelberg ofset Sistemit Shtyp, David-Standard Kantier Sistemit, HL Kantier Sistemit, SWISS LF-IV700 / CH Flaka nënshkrimin Sistemit, Full-Automatik Dia-Prerje Sistemit, prerë Machine, Inteligjente QC Machine, DH IMAVISION QC, automatik Paketimi & Sistemi i dorëzimit

※ Market

Kompania jonë ka krijuar marrëdhënie të qëndrueshme dhe afatgjatë të biznesit me klientët nga Azia Jugore, Lindja e Mesme, Afrikë dhe Amerikën e Jugut. Ndërkohë 'Toptac' trademark 'Otac' është regjistruar nga konsumatori ynë në tregun lokal dhe themeluar agjenci në Pakistan.

Shërbimi ※

Ne do të konsiderojë se çfarë mund të bëjnë, të përmbushur atë që ju mund të kenë nevojë, të ofruar shërbime cilësore me çmim të arsyeshëm që tejkalon pritjet e klientëve tanë me famë. Ne integruar ndershmëri, besim integritet dhe respekt në të gjitha aspektet e biznesit tonëWhatsApp Online Chat !