Biodegradable Materials and Products Supplier - Fancyco

хартија слама

Краток опис:

Партијата шарени Шеврон и Полкови Дот хартија сламки, Хартија за пиење сламки Опис на хартија слама: 1. Големина: внатрешен дијаметар 5.5mm, надворешниот 6mm дијаметар, должина 197 мм. 2. Дизајн: шари, полкови точка, Шеврон или ОЕМ дизајн 3. Примена: забава, бар, клуб, кафе, празници или дури и украсување на cupcake & sundaes 4. Пакет: поли торба или обичај 5. Трајност: може да издржи во вода 24 часа


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Партијата шарени Шеврон и Полкови Дот  хартија цевки , пиење хартија слама s

   Опис на хартија слама :

  1. Должина: 5.5mm внатрешен дијаметар, надворешниот 6mm дијаметар, должина 197 mm.

  2. Дизајн: шари, полкови точка, Шеврон или ОЕМ дизајн

  3. Примена: забава, бар, клуб, кафе, празници или дури и украсување на cupcake & sundaes

  4. Пакет: поли торба или обичај

  5. Трајност: може да издржи во вода 24 часа


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !