за нас

※ Историја

Fancyco е пронајден во 2004 година Нашата компанија стана златен снабдувач во Alibaba над 14 години. Тоа беше значајна пресвртница во 2005 година, кој ние си имаме сопствена фабрика. Во 2015 година Fancyco успешно влезе во Нигерија и Уганда пазарот и да се воспостави бр.1 бренд на хартија и производи за хигиена на налепница во овие земји. Сега ние сме специјализирани во пакување и печатење на материјали. Во иднина ќе се стави во интерес на клиентите и потребите на пазарот на прво место, се посвети на задоволување на барањата на клиентите и очекувањата, и да се обезбеди најблиските услуга за вас.

※Фабрика

Нашата лабораторија има професионален инспекциски персонал, гаранција на понудата клиент квалификувани производи врз основа на напредна опрема за тестирање. Сите вработени положија тестот на национална инспекција квалификација или квалификација индустрија преглед. Компанијата инвестира милиони износ за купување на напредни КК опрема, вклучувајќи и брзина на течење показател, мастило триење показател, американски Aglient хроматограмот инструмент гас, влага метар, американскиот X-Rite спектрофотометар и така натаму. Овие напредна опрема и висок стандард КК систем гарантира компанија за безбедност на патот продолжува производи иновации и развој.

※ производот

Главните производи на компанијата може да се подели во две категории: едната е пакување и печатење на материјали (вклучуваат: стерилен пакет, пакет цигари, рекламирање и дигитално печатење материјали, итн); друг е хигиенски и санитарни производи (пелена, обука панталони, жилети, под влошка, салфетка, итн)

※Сертификат

Ние инсистираме дека квалитетот на производот е нашиот клучен конкурентноста, го следат принципот на оптимизација на услуги на клиентите и иновации continuously.to биде прва класа претпријатие во светот.

До 2016 година, ние имаме 5 трговски марки, на 77 патенти во иновации, 4 провинциски технологија Р & D. Центри, положено меѓународни сертификати ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, IS022000, SGS, ETC

※ опрема

Флексо печатење систем, Rotogravure Печатење систем, Хајделберг офсет печатење систем, Давид Стандардна ламиниране систем, HL ламиниране систем, Швајцарска LF-IV700 / CH пламен запечатување систем, целосна автоматска Диа-сечење систем, slitting машина, Интелигентна КК машина, DH IMAVISION КК, автоматско пакување и испорака на систем

※ пазар

Нашата компанија имаат воспоставено стабилна и долгорочни деловни односи со клиенти од Јужна Азија, Блискиот Исток, Африка и Јужна Америка. Во меѓувреме "Toptac '' марка OTAC" е регистрирана од страна на нашите клиенти во локалниот пазар и формирана агенција во Пакистан.

※Сервис

Ние ќе се разгледа она што може да се однесуваат, да ги исполнуваат она што можеби ќе треба, да се обезбедат квалитетни услуги со разумна цена, што ги надминува очекувањата на нашите ценети клиенти. Ние се интегрираат чесност, интегритет доверба и почит во сите аспекти на нашиот бизнисWhatsApp Online Chat !