Biodegradable Materials and Products Supplier - Fancyco

informimin letër

Përshkrim i shkurtër:

PRODUCT  DETAILS: Quality Standard All products with ISO9001 standard certificate Material PE coated +pure wood base paper Features      1,Permeability:Low,Medium,High,you can choose perforation paper 2,width: upon yours, normal from 50mm-64mm 3,length:3000m for you choose 4,inner dia:66mm, special requirement acceptable 5,Grammage: 33gsm-36gsm Special request    1, can do embossed,laser logo,printing as requirement 2,any color can print,the popular color is yellow dots ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  DETAJET E PRODUKTIT:
  Quality standard Të gjitha produktet me ISO9001 certifikatë standarde
  material PE veshura + pastër dru letër bazë
  Features 

   

   

  1, pėrshkueshmėrisė: Low, Medium, High, ju mund të zgjidhni letër vrimë
  2, width: mbi tuajat, normale nga 50mm-64mm
  3, gjatësia: 3000m për ju që të zgjidhni
  4, dia brendshme: 66mm, kërkesë të veçantë të pranueshme
  5, Grammage: 33gsm-36gsm
  kërkesa të veçanta 

   

  1, mund të mos embossed, logo lazer, shtypjen si kërkesë
  2, çdo ngjyrë mund të shtypura, ngjyra popullor është dots verdhë
  Paketimi mënyrë Paketuar në kuti kartoni standarde
  përdorim cigare letër filtri ambalazhi
  moq 3 ton

  Prezantimi:

  Informimin letër në kontakt të drejtpërdrejtë me buzët e duhanpirësve, kështu shtypjen e letrës informimin e kompanisë sonë të përmbushur kërkesat shtypjen e Bojëra jo-toksike dhe veshje të përmbushur standardet e higjienës së ushqimit, dhe ka disa rezistencën e ujit dhe forcë lagësht.

  Gama e produkteve: ne përdorim shtypjes gdhendje dhe mund të sigurojë kërkesat e ndryshme teknike me shtypjen, perla, Hot vulosje petë dhe vrimë lazer e informimin letër për klientët .Customized logot, hije të ndryshme ngjyra dhe linja mund të jenë të shtypura në letër informimin tape dhe letër të bardhë kthese për të përmbushur kërkesat e klientëve tanë të veçanta. letër Base janë gjithashtu në dispozicion.

  SPECIFIKIME TEKNIKE

  UNIT

  VLERA TIPIK

  STANDARD

  BASE SUBSTANCA

  g / m 2

  31,0-38,0 ± 1.3

    GB / T451.2

  porosity

  Coresta

  00.0-1500.0 ± 20

  _____

  forca elastik

  kN / m

  ≥1.4

    GB / T12914

  Zgjatimi (MD)

  %

  ≥1.0

    GB / T12914

  ASH (BAZË ON CaO)

  %

  6.0 ~ 15.0

    GB / T12655

  MOISTUREAT DELIVERY

  %

  6.0 ± 1.5

    GB / T462

  I POSHTËR

    0.3 ~ 1.5mm 2

  POINT / m 2

  ≤40

    GB / T1541

   1.0 ~ 1.5mm 2

  ≤2

   > 1.5mm 2

  ≤0


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !