Biodegradable Materials and Products Supplier - Fancyco

kashtë letër

Përshkrim i shkurtër:

Partia shirita Chevron dhe Polka Dot Paper Straws, Pirja Paper straws Përshkrimi i kashtë letër: 1. Size: 5.5 mm diametër brendshme, e jashtme 6mm diametër, gjatësia 197 mm. 2. Projektimi: shirit, polka dot, Chevron ose OEM projektimit 3. Aplikimi: e partisë, bar, club, kafe, pushimet apo edhe ujdisje e kek i vockël dhe sundaes 4. Paketa: qese poli ose porosi 5. Qëndrueshmëri: mund të përballojë në ujë 24 orë


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Partia shirita Chevron dhe Polka Dot  Paper straws , Pirja Paper Strou s

   Përshkrimi i kashtë letër :

  1. Size: 5.5 mm diametër brendshme, e jashtme 6mm diametër, gjatësia 197 mm.

  2. Design: shirit, polka dot, Chevron ose OEM projektimit

  3. Aplikimi: e partisë, bar, club, kafe, pushimet apo edhe ujdisje e kek i vockël & sundaes

  4. Paketa: qese poli ose me porosi

  5. Qëndrueshmëri: mund të përballojë në ujë 24 orë


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !